Kumluca Pansiyon

Kumluca Pansiyon

Kumluca Uygun Fiyata Pansiyon olarak bilenen Demirtepe Apartları mükemmel derecede fiyatlarına göre ucuz ve bakımlıdır.Günlük pansiyon, aile pansiyonu ve günlük pansiyon olarak Antalya Kumluca'da hizmet vermekteyiz.
 

Firmamız Kumluca'da En Uygun Pansiyon fiyatlarıyla pansiyonlar arasında en mükemmel sırayı alarak günde onlarca kişi Demirtepe Apartları seçmektedir. 


 

Öne Çıkarılanlar

Kumluca Günlük Konaklama

Demirtepe Apartları'nda konaklamanın konforu anlatılmaz yaşanır.

Kumluca Pansiyon

Kumluca Uygun Fiyata Pansiyon olarak bilenen Demirtepe Apartlar

Kumluca Butik Apart

Kumluca Uygun Fiyata Butik Apart olarak bilenen Demirtepe Apartları mükemmel derece

Yorumlar

Mine Türk

...

5 Yıldız

Adrasan‘ın tadını çıkarmak ve tekne turlarıyla keşfetmek için ve görmek istediğimiz yerlere yakın olması sebebiyle sadece gece yatmaya gideceğimiz bir yer olsun düşüncesiyle en ucuzundan bir yer arayışında karşımıza çıktı.2019 yazında olimposta kal

Erman İşeri

...

5 Yıldız

Herşey dahilin ekonomik avantajını düşünüp sadece 2 günlüğüne adrasanın muhteşem koylarını görmek istediğimiz ucuz bir kaçamaktı baştan, fakat beklentilerini düşük tutup denizin tadını çıkarmak isteyenlere Yüksel amca ve eşinin sadece kendilerinin il

Tuğba erciyas

...

5 Yıldız

Dünya tatlısı Yüksel amca ve eși bizi çok güzel karșıladılar. Kendi evinizde hissedebileceğiniz meyve ağaçları arasında huzurlu bir ortam. Evde kullanabileceğiniz tüm araç gereç mevcut. Kesinlikle tavsiye ederim.